قال علي عليه‌السلام : إِنَّهُ لَيْسَ لِأَنْفُسِكُمْ ثَمَنٌ إِلَّا الْجَنَّةَ فَلَا تَبِيعُوهَا إِلَّا بِهَا؛ امير مومنان عليه‌السلام مي‌فرمايند: همانا براي شما بهايي جز بهشت نيست، پس به کمتر از آن نفروشيد. (نهج‌البلاغه، حکمت456)

دوشنبه 08 /10 /1399

رئیس دفتر مقام معظم رهبری پیش از ظهر امروز(دوشنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران  از آیت الله مصباح یزدی عیادت و با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ایشان دعا و آرزوی سلامتی کردند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني آثار حضرت آيت‌الله مصباح يزدي ـ‌دام‌ظله‌ـ ساعتي  پیش حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب، از آیت‌الله مصباح یزدی عیادت کردند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری پیش از ظهر امروز با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله مصباح یزدی عیادت، و با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب اسلامی ـ‌دامت‌بركاته، برای ایشان دعا و آرزوی سلامتی کردند.
حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی پس از ملاقات با علامه مصباح يزدي، در مصاحبه‌ای ضمن تجلیل از تواضع، اخلاص و ولایت‌مداری آیت‌الله مصباح یزدی افزودند: «حضرت آقا فرمودند که به ایشان سلام مرا برسانید و بگویید که من هر شب به شما دعا می‌کنم. اين عین عبارتی بود که آقا فرمودند.»
يادآوري مي‌شود آیت‌الله مصباح یزدی ـ‌‌دامت برکاته‌ـ با توصیه هیئت محترم پزشکی، دو روز قبل برای ادامه درمان در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شدند.
بیماری ایشان صرفا همان بیماری مربوط به دستگاه گوارش است که اخیراً شدت پیدا کرده است و تست  کرونای ایشان منفی بوده است.
از آحاد مردم و ارادتمندان به ایشان خواستاریم با تضرع به درگاه خداوند متعال و توسل به حضرات معصومین (علیهم السلام) برای شفای عاجل و کامل ایشان دعا بفرمایند.
همچنین باتوجه به برخي شایعات در فضای رسانه ای مجددا تاکید می کنیم که تنها منبع معتبر و موثق برای اخبار مربوط به آیت الله مصباح یزدی پایگاه اطلاع‌رسانی آثار ایشان به نشانی MesbahYazdi.ir و كانال‌هاي رسمي به آدرس MesbahYazdi.ir@ است.

 

آدرس: قم - بلوار محمدامين(ص) - بلوار جمهوری اسلامی - مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمينی(ره) پست الكترونيك: info@mesbahyazdi.org